Strona główna » Zapaśnicy przywieźli z Danii medale

Zapaśnicy przywieźli z Danii medale

przez imperia

Zapaśniczki zapaśnicy żarskiego Agrosu uczestniczyli w ubiegły weekend(22.02) w Międzynarodowym Turniej Heros Cup 2020 w Frederiksv?rk(Dania). W tych silnie obsadzonych zawodach żarscy zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze.
Ekipę  Agrosu prowadziła Julia Gronkowska, która zadebiutowała w zawodach w roli pierwszego trenera.

Tobie może spodobać się

Zostaw komentarz