Strona główna » Brązowe dziewczyny

Brązowe dziewczyny

przez imperia

Brązowe medale zdobyły piłkarki ręczne ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Żaganiu w finale wojewódzkim Szkolnych Igrzysk Młodzieży.
Uczennice Siódemki jak burza przeszły miejskie i powiatowe eliminacje. W wielkim finale rywalizowały z najlepszymi w województwie drużynami z Zielonej Góry, Słubic oraz Lubrzy.  Drużynę do brązowych krążków poprowadził Przemysław Marciniak.

Tobie może spodobać się

Zostaw komentarz