17
Brązowe medale zdobyły piłkarki ręczne ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Żaganiu w finale wojewódzkim Szkolnych Igrzysk Młodzieży.
Uczennice Siódemki jak burza przeszły miejskie i powiatowe eliminacje. W wielkim finale rywalizowały z najlepszymi w województwie drużynami z Zielonej Góry, Słubic oraz Lubrzy. Drużynę do brązowych krążków poprowadził Przemysław Marciniak.