Strona główna » Zdobyli srebro w nogę

Zdobyli srebro w nogę

przez imperia

Reprezentacja województwa lubuskiego Olimpiad Specjalnych, składająca się z uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Żarach, uczestniczyła w XIX Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej 7-osobowej Olimpiad Specjalnych, który odbył się 2-4.października w Opocznie i Spale. Po rozegraniu pięciu bardzo zaciętych meczów żaranie zajęli drugie miejsce i na ich szyjach zawisły srebrne medale.

Tobie może spodobać się

Zostaw komentarz