Strona główna » Podwójnie szczęśliwy

Podwójnie szczęśliwy

przez imperia

Brązowy medal wywalczył 23 listopada, w biegach przełajowych na Mistrzostwach Polski do lat 23, 18-letni wychowanek Uczniaka Szprotawa.
18-letni Łukasz Górski zrobił furorę w zawodach w Kartuzach,
Wychowanek szprotawskiego klubu dystans 6 kilometrów pokonał w doskonałym czasie 19 minut i 56 sekund.
– To ogromna niespodzianka. Nikt na Łukasza nie stawiał poza nim samym i jego trenerem,  Zdzisławem Zygmuntem – mówi Zygmunt Szwarc, trener Uczniaka. – Łukasz jest teraz szczęśliwy podwójnie, ponieważ został powołany do reprezentacji Polski – na Mistrzostwa Europy w Lizbonie, które odbędą się 12 grudnia.
Łukasz Górski to kolejny zawodnik ze Szprotawy, który w roku obchodów 100- lecia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, będzie reprezentował Polskę na imprezie międzynarodowej.

Tobie może spodobać się

Zostaw komentarz