Strona główna » Pod siatką

Pod siatką

przez imperia
0 komentarzy

Dziś (piątek, 1 marca), w żagańskiej Arenie rusza Amatorska Liga Michała w piłce siatkowej.
Do tegorocznej edycji zgłosiło się sześć drużyn: Tłoki Lubsko – Jasień, Żubry Brzeźnica, Wektormedia Junior Żagań, Piast Iłowa, Pasjonaci Żagań i Wataha Żary. Jako pierwsi, dziś (1 marca) o godz. 20.00 na parkiet Areny wyjdą siatkarze Tłoków Lubsko i Jasienia, którzy zagrają z Watahą Żary. W drugim meczu Wektormedia Junior Żagań zmierzy się z Piastem Iłowa. Kolejne mecze 8 marca.

Tobie może spodobać się

Zostaw komentarz