Strona główna » Zmienili skarbnika

Zmienili skarbnika

przez imperia
0 komentarzy

Mariola Wojtkowiak nie jest już skarbnikiem gminy Niegosławice. Zastąpiła ją Mirosława Baranowska.
Radni odwołali ją z tego stanowiska w środę, 28.09.
– Pani skarbnik od kwietnia była na zwolnieniu lekarskim. Ma poważne problemy zdrowotne, wiem, że będzie się starać o przejście na rentę – mówi wójt Jan Kosiński. – Jesteśmy tuż przed tworzeniem budżetu na kolejny rok, nie mogłem przyjąć osoby, która dopiero będzie się uczyć pracy nad budżetem. Radnym zaproponowałem powołanie na to stanowisko Mirosławy Baranowskiej z Nowego Miasteczka – tłumaczy wójt.
Radni propozycję wójta zatwierdzili na sesji, 28.09. M. Baranowska wcześniej pracowała m.in. jako główna księgowa Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Miasteczku. Otrzymała pensję taką, jak jej poprzedniczka, czyli około 5 tys. zł.

Tobie może spodobać się

Zostaw komentarz