Strona główna » Zagrają na stulecie

Zagrają na stulecie

przez imperia
0 komentarzy

Zmagania piłkarskie w ramach turnieju „100 lat Niepodległej” można oglądać w Brodach we wtorek, 6.11. W turnieju zmierzą się przedstawiciele gminnych sołectw. Początek zabawy o godz. 18:00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Brodach. Wstęp wolny. 

Tobie może spodobać się

Zostaw komentarz