Strona główna » Tir w płomieniach

Tir w płomieniach

przez imperia

Tir z naczepą spłonął jak zapałka na parkingu w rejonie Konina Żagańskiego (gmina Iłowa) w niedzielny wieczór, 12 grudnia.
Ciężarówka przewoziła odzież. Najprawdopodobniej doszło do zwarcia w komorze silnika. Wprawdzie nie udało się jej uratować, ale dzięki szybkiej akcji sześciu zastępów strażaków,  ocalono dwa sąsiednie pojazdy z naczepami. Straty oszacowano na ok. 400 tys. zł.

Tobie może spodobać się

Zostaw komentarz