Strona główna » Strzelali o puchar

Strzelali o puchar

przez imperia

Strzelcy ze Stowarzyszenia Ligi Obrony Kraju w Żarach w sobotę (26.09) zmierzyli się w zawodach o puchar prezesa okręgu.
Zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych, strzelając z karabinka KBKS oraz Beryl. W rywalizacji szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła Kamila Pajor, drugie Iga Fornal, a trzecie Maciej Zdebiak. Wśród uczniów szkół ponadpodstawowych zwyciężyła I. Fornal, drugi był Konrad Kowalczuk, a trzeci Kacper Rosiennik. W rywalizacji dorosłych najlepszy okazał się Szymon Chabraszewski, drugie miejsce przypadło Łukaszowi Maciejewskiemu, a trzeci był Piotr Zalewski.
Następne zawody odbędą się 11 listopada.

Tobie może spodobać się

Zostaw komentarz