21
Na ostatniej plenerowej imprezie tego roku szprotawianie bawili się na Błoniach, w niedzielę, 25.09.
O atrakcje na „Kulturalnym pożegnaniu lata” zadbali Szprotawski Dom Kultury i dwa komitety osiedlowe – nr 2 i 3. Szprotawianie mogli się zrelaksować na leżakach, raczyć herbatą, kawą i ciastem. Zaśpiewały im Sunniki z SzDK, a zagrało ” Trio Taklamakan” z Poznania. W przerwach pomiędzy koncertami animatorki prowadziły tańce i pokazy baniek mydlanych. Dla najmłodszych przygotowano strefę gier i zabaw.