Siatkarki Akademii Sportu Iłowa dzielnie walczyły o każdy metr parkietu w kolejnym turnieju, w ramach Lubuskiej Ligi Młodziczek.
Dla podopiecznych Bogusława Kobylińskiego ten sezon jest debiutanckim. – Sukcesem jest znalezienie się w gronie dziesięciu, najlepszych drużyn województwa lubuskiego – mówi szkoleniowiec iłowskiej Akademii Sportu. – Dziewczyny nabywają doświadczenia, uczą się boiskowej rywalizacji. Płacą frycowe, ale wierzę, że z czasem ta nauka zaprocentuje.
W niedzielę, 24 stycznia w hali Piast, w Iłowej siatkarki Akademii Sportu pokazały się z jak najlepszej strony. W pierwszym uległy silnej drużynie UKS Świt Drzonków w tie breaku 1:2 (12:25, 25:17, 10:15), w drugim pewnie pokonały 2:0 (25:10, 25:7) rywalki z UKS Trójka II Sulechów. Kolejny turniej iłowianki zagrają za tydzień. Drużyna Akademii Sportu mogła przystąpić do rozgrywek, dzięki wsparciu Urzędu Miasta w Iłowej.
23
Poprzedni artykuł