Strona główna » No to mamy problem!

No to mamy problem!

przez imperia

Kilka miesięcy zajęło urzędnikom przyznanie się, że mają problem z zalewaniem ronda przy placu Konstytucji 3 Maja. Ciekawe, ile czasu zajmie im rozwiązanie tego problemu.

Tobie może spodobać się

Zostaw komentarz