Strona główna » Niezły start

Niezły start

przez imperia

Najmłodsze zapaśniczki UKS ZST Lubsko walczyły o medale w Ogólnopolskim Turnieju Zapaśniczym w Krotoszynie.
W zawodach wystartowało 200 zawodników i zawodniczek z 35 klubów. Najlepiej zaprezentowała się Ernesta Głogowska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubsku, która wywalczyła brązowy medal. Marta Heinemann była piąta, natomiast Liana Jurkiw i Martyna Pudło uplasowały się na 10 miejscu.
– Dziewczyny zdały egzamin na piątkę. Mocno obsadzony turniej w Krotoszynie stanowił kolejny etap przygotowań do najważniejszego startu dla grupy młodziczek, czyli Mistrzostw Makroregionu, które odbędą się we wrześniu. To impreza punktowana przez Ministerstwo Sportu – mówi trener lubskich zapaśniczek, Mirosław Sawicki.

Tobie może spodobać się

Zostaw komentarz