24
Dwie drużyny skrzatów Czarnych Żagań zagrały w turnieju w Bolesławcu.
Najmłodsi piłkarze żagańskiego klubu zmierzyli się tam z dwiema drużynami z Bolesławca oraz Lwówka Śląskiego. Podopieczni Michała Błońskiego wystąpili w składzie: Antoni Szwarc, Kacper Błoński, Miłosz Skóra, Piotr Pajdosz, Wiktor Szlachta, Tomek Nowak, Artem Hylnka, Mikołaj Kantorski i Henryk Laśkiewicz.
– Graliśmy systemem każdy z każdym mecz i rewanż na cztery bramki, co było nowością dla naszych zawodników. Nie było przegranych i wygranych. Chodziło o dobrą zabawę i radość ze strzelania goli. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal – mówi M. Błoński.