Strona główna » Najlepsi w turnieju

Najlepsi w turnieju

przez imperia

W Lubsku rozegrano turniej młodych orłów, w którym drużyna Orlika III UKS Promień Żary wygrała wszystkie mecze i zajęła pierwsze miejsce (15.06.).

Tobie może spodobać się

Zostaw komentarz