Strona główna » Mistrzowski „Zembol”

Mistrzowski „Zembol”

przez imperia

Maciej Zembik z Żarskiego Klubu Sportów Walki wygrał swój pojedynek w 18. edycji Gali Sportów Walki w zielonogórskiej hali CRS.
Wychowanek Dawida Poloka już po raz trzynasty stanął w ringu federacji MFC, będąc dotychczas niepokonanym. Przeciwnikiem Zembika był multimedalista w kickboxingu – Krzysztof Olszewski z klubu Spartan Gym Warszawa.
– Pojedynek był zakontraktowany na trzy rundy na zasadach K-1 w limicie do  65 kg – mówi D. Polok. – Obaj panowie stoczyli pasjonującą walkę, lecz to Zembik był cały czas o krok przed Olszewskim.
Ostatecznie decyzją sędziów wygrał reprezentant żarskiego klubu. Była to trzecia zawodowa walka Maćka w przeciągu niespełna dwóch miesięcy.

Tobie może spodobać się

Zostaw komentarz