26
Tenisista Jan Kuźniar z Żar został mistrzem województwa lubuskiego juniorów w singlu, a Kacper Zych w tym samym turnieju wywalczył brązowy medal. W deblu J. Kuźnir i K. Zych zdobyli srebrny medal. Filip Gorczyca zajął 4., Ksawery Kozłowski – 6., a Jakub Janków – 7. miejsce. Wszyscy reprezentowali barwy Klubu Tenisowego Żary.