Strona główna » Miesiąc zdrowia

Miesiąc zdrowia

przez Adam Sommerfeld

Pod hasłem „Zachowaj trzeźwy umysł” uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Przecławiu brali udział w spacerach, warsztatach na temat zdrowego odżywiania, zabawach sportowych. Przygotowali także „kwiatodzielnię”, czyli miejsce do wymiany sadzonek i cebulek.

Tobie może spodobać się

Zostaw komentarz