Blisko 3,5 tys. zł udało się zebrać rodzicom uczniów i przedszkolaków żagańskiego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego na leczenie Nikosia Kruszewskiego.
To był już kolejny charytatywny kiermasz ciast dla pochodzącego z Iłowej dwulatka, który zmaga się z guzem mózgu. Zorganizowali go w czwartek, 27 kwietnia, przy współpracy z dyrekcją i radą rodziców: Agnieszka Działkowska, Sandra Romanowska, Elżbieta Bródka, Agnieszka Kurzynoga, Faustyna Kalinowska, Monika Białowąs, Magdalena Antończyk i Ireneusz Szaniawski. Udało się zebrać 3 tys. 444 zł i 44 grosze.
– Dziękujemy wszystkim rodzicom z naszej szkoły, przedszkola oraz filii za przekazane ciasta oraz przedszkolakom i uczniom, którzy zakupili słodkości, przekazując datek dla potrzebującego chłopca – mówi I. Szaniawski.
40
Poprzedni artykuł