Strona główna » „Lori” zagra w Plus Lidze!

„Lori” zagra w Plus Lidze!

przez imperia

Pochodzący z Żar Adam „Lori” Lorenc został nowym atakującym grającej w Plus Lidze siatkarskiej drużyny Cuprum Lubin.

Tobie może spodobać się

Zostaw komentarz