Strona główna » ŁKS gra dalej

ŁKS gra dalej

przez imperia
0 komentarzy

Wydział Gier Lubuskiego Związku Piłki Nożnej w Zielonej Górze zweryfikował wynik spotkania 1/8 Pucharu Polski pomiędzy ŁKS-em a LZS Bobrówka na korzyść drużyny z Łęknicy (walkower). W zespole z Bobrówka grał nieuprawniony zawodnik. Rozlosowane także pary ćwierćfinałowe: Steinpol Ilanka Rzepin – Piast Gorzów-Karnin, Arka Nowa Sól – Promień Żary, ŁKS Łęknica – Syrena Zbąszynek, Fadom Nowogród Bobrz. – Stelmet UKP II Zielona Góra. Spotkania zostaną rozegrane 23 kwietnia o godz. 16.30.

Tobie może spodobać się

Zostaw komentarz