Strona główna » Kolejny tytuł Klimasa

Kolejny tytuł Klimasa

przez Małgorzata Fudali-Hakman

Leszek Klimas, złoty medalista Mistrzostw Świata, wywalczył kolejny tytuł!
W sobotę (16.11) Podczas zawodów Mr. Uniwersum WPF w Strasburgu, we Francji, nasz mistrz wywalczył kolejny tytuł do swojej imponującej kolekcji. W zawodach uczestniczyli zawodnicy z całego świata
– Zajęliśmy 2. miejsce w kategorii pary. Przegraliśmy 1 punktem z reprezentantami Belgii. Startowałem z ubiegłoroczną mistrzynią świata, Anią Wójcicką z Łodzi, która jest mamą pięciorga dzieci, w tym czworaczków – opowiada Leszek Klimas. – Z prezydentem federacji wspólnie podjęliśmy decyzję, że zadebiutuję w całkiem dla mnie nowej kategorii. Był to właśnie start w parach. Bardzo się cieszę, tym bardziej, że był to ostatni start w tym roku – dodał mistrz świata w kulturystyce.

Tobie może spodobać się

Zostaw komentarz