17
Dwóch nowych zawodników ma drugoligowy klub z Żagania.
Sobieski wzmocnił libero, Jakub Rygier. Nowy zawodnik żaganian ma bogate CV, grał m.in. w lidze duńskiej, Cuprum Lubin oraz w Jastrzębskim Węglu. Ostatnie dwa sezony spędził na drugoligowym froncie, w Stali Grudziądz.
– Cel jest tylko jeden – wymarzony od kilku lat w Żaganiu awans do wyższej klasy rozgrywkowej! – zapowiada nowy libero Sobieskiego.
Drugim nowym nabytkiem jest Krzysztof Rykała, 20-letni atakujący o wzroście 195 cm. Zawodnik poprzedni spędził w Tauronie AZS Częstochowa SSA. W Żaganiu zostaje także przyjmujący, Patryk Mendel.