Strona główna » Dwójka najlepsza

Dwójka najlepsza

przez imperia

Pierwsze miejsce w koszykówce dziewcząt w ramach Żarskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej zajęły uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Żarach. Rozgrywki odbyły się w żarskiej Dwójce, która była gospodarzem zawodów.
W zawodach wystartowały reprezentacje czterech żarskich szkół podstawowych-SP1, SP2, SP5 i SP8. Gospodynie nie dały szans przeciwniczkom, wygrywając rywalizację, zajmując 1. miejsce. Tym samym wywalczyły awans do zawodów powiatowych, które również odbędą się w SP2 już 11.12. Zwycięski zespół wystąpił w składzie Ognik Iga, Klimczak Martyna, Grajkowska Justyna, Ludwig Luiza, Czyżyk Oliwia, Zboralska Maja, Mierzejewska Weronika, Zakrzewska Julia. Opiekunem zespołu jest Violetta Kępińska.

Tobie może spodobać się

Zostaw komentarz