20

W Strzeszowicach zapaliła się sadza w kominie. Strażakom udało się opanować ogień i tym razem zapobiec tragedii.


W Strzeszowicach zapaliła się sadza w kominie. Strażakom udało się opanować ogień i tym razem zapobiec tragedii.

