Strona główna » Chromik jedzie na EYBL

Chromik jedzie na EYBL

przez imperia

10 stycznia młodzicy Chromika Żary pojadą do Włoch na drugi turniej Europejskiej Ligi Młodzieżowej (EYBL).
Podopieczni Radosława Barcza rewelacyjnie spisują się w rozgrywkach dolnośląsko-lubuskiej ligi (U-14), w których zajmują pierwsze miejsce.
W Bassano w Włoszech zagrają z Bayernem Monachium, USK Praga, Vardarem Skopje i Cluj Napoca. Stawką jest awans do playoffów. Po pierwszym turnieju Chromik z bilansem 3 wygranych meczów i tylko jednej porażki, nie jest bez szans w dalszej fazie rozgrywek.

Tobie może spodobać się

Zostaw komentarz