24
10 stycznia młodzicy Chromika Żary pojadą do Włoch na drugi turniej Europejskiej Ligi Młodzieżowej (EYBL).
Podopieczni Radosława Barcza rewelacyjnie spisują się w rozgrywkach dolnośląsko-lubuskiej ligi (U-14), w których zajmują pierwsze miejsce.
W Bassano w Włoszech zagrają z Bayernem Monachium, USK Praga, Vardarem Skopje i Cluj Napoca. Stawką jest awans do playoffów. Po pierwszym turnieju Chromik z bilansem 3 wygranych meczów i tylko jednej porażki, nie jest bez szans w dalszej fazie rozgrywek.