Strona główna » Budowlani mistrzami!

Budowlani mistrzami!

przez imperia

Piątą edycję iłowskiej Interligi w piłce halowej wygrała drużyna Budowlanych Gozdnica.
To drugi tytuł mistrzowski tej drużyny. Wicemistrzami zostali zawodnicy Piasta Iłowa, trzecie miejsce zajął team Art. Dom Szymańscy.  Tytuł najlepszego strzelca powędrował do Mateusza Kowalskiego (47 goli) z zespołu Statoil. 90 spotkań, 100 zawodników i ponad 800 goli – tak można w jednym zdaniu podsumować piątą edycję Interligi. W sobotę, 28 lutego została rozegrana ostatnia kolejka rozgrywek.  W finale Budowlani zremisowali z Piastem Piasta 3:3. Kolejna, szósta edycja rozgrywek już w listopadzie.

Tobie może spodobać się

Zostaw komentarz