Strona główna » Brązowe dziewczyny

Brązowe dziewczyny

przez imperia

Brązowy medal wywalczyły (30.10.) w Zielonej Górze dziewczęta z Zespołu szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Żarach  podczas finałów wojewódzkich koszykówki 3×3 dziewcząt w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży.
Drużyna z Ceramika w finale, grając systemem ” każdy z każdym” wygrała dwa spotkania z koszykarkami z Nowej Soli, Sulechowa natomiast uległa drużynom z Gorzowa Wlkp. Dziewczęta zajęły trzecie miejsce w grupie.

Tobie może spodobać się

Zostaw komentarz