30
Brązowy medal wywalczyły (30.10.) w Zielonej Górze dziewczęta z Zespołu szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Żarach podczas finałów wojewódzkich koszykówki 3×3 dziewcząt w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży.
Drużyna z Ceramika w finale, grając systemem ” każdy z każdym” wygrała dwa spotkania z koszykarkami z Nowej Soli, Sulechowa natomiast uległa drużynom z Gorzowa Wlkp. Dziewczęta zajęły trzecie miejsce w grupie.