Strona główna » Amatorsko w siatkę

Amatorsko w siatkę

przez imperia

Wakacyjny Turniej Siatkówki rozegrano w piątek, 3.07., na Orliku w Jasieniu.
W turnieju wzięło udział 5 zespołów złożonych z amatorów siatkówki z Jasienia, Lubska i okolic. Klasyfikacja końcowa: 1.Żubry 2.Hooligans 3.ZAKSA II 4.ZAKSA I 5.SOS-W.
– Po turnieju wręczono pamiątkowe puchary i dyplomy, a wszyscy zasiedli do wspólnego grillowania – poinformował Rafał Rogalski.

Tobie może spodobać się

Zostaw komentarz