Worek medali przywieźli żarscy zapaśnicy z pierwszych swoich tegorocznych zawodów – X Izera Cup w Starej Kamienicy.
Młodzicy i dzieci Agrosu bardzo dobrze zaprezentowali się w mocno obsadzonych zawodach, w których o medale rywalizowało ponad 150 zawodników z 15 klubów z całej Polski. Złote medale wywalczyli: Bruno Radwański (25 kg), Damian Kaciniel (42 kg), Wojciech Kuźmiak (48 kg); srebrne: Oskar Jedut (35 kg), Krystian Pacyna (50 kg) i Igor Durski (68 kg); brązowe: Michał Karczyński (35 kg), Kacper Pecyna (46 kg), Tomasz Maślanka (38 kg),Wiktor Terpiński (62 kg), Hubert Mleczko (52 kg), Gracjan Jedut (57 kg) i Kacper Cymbalik (68 kg).
Piąte miejsca zajęli: Adam Drzewiecki, Wiktor Błaszczyk, Paweł Liberacki i Kacper Nowakowski.
Taka ilość trofeów dała żarskiemu klubowi drugie miejsc w klasyfikacji drużynowej.
22
Poprzedni artykuł